Ansatte

Partnere

Frode G. Hansen

Daglig leder / Statsautorisert revisor/ autorisert regnskapsfører
frode@fghrevisjon.no

Frode etablerte revisjonsvirksomheten i 1973 og har drevet denne helt frem til han gikk av med pensjon høsten 2020. Frode er en svært erfaren revisor og følger driften videre som styreleder.

Ståle Raastad Hansen

Statsautorisert revisor / autorisert regnskapsfører
srh@fghrevisjon.no

Ståle har mange års erfaring som revisor av små, mellomstore og store norske selskap, konsern, organisasjoner, forbund, børsnoterte selskap og internasjonale virksomheter.

Kay Vidar Thomassen

Statsautorisert revisor/ autorisert regnskapsfører
kay@fghrevisjon.no

Kay Vidar har mange års erfaring som revisor av små og mellomstore norske selskap, konsern, stiftelser, organisasjoner og forbund.

Dag Are Hedberg

Daglig leder FGH Assistanse AS, statsautorisert revisor / autorisert regnskapsfører
dah@fghrevisjon.no

Dag Are har mange års erfaring som både revisor og regnskapsfører for små og mellomstore selskap, organisasjoner og forbund.

Han har god kompetanse på etablering av interne rutiner, IT-systemer og implementering av systemer.

 

Medarbeidere

Aksel Kjærmann-Jensen

Revisormedarbeider
aksel@fghrevisjon.no

Anders Alvem

Statsautorisert revisor
anders@fghrevisjon.no

Anne Lise Andreassen

Statsautorisert revisor
anne-lise@fghrevisjon.no

Nadia Irèn Olsen

Revisormedarbeider / Autorisert regnskapsfører
nadia@fghrevisjon.no

Trude Sivesind

Revisormedarbeider
trude@fghrevisjon.no

Anne-Mette Martinsen

kontorleder / regnskapsmedarbeider
anne-mette@fghrevisjon.no